MISCELLANEOUS / Toys / Träbil 9502372
nr 950 2372
Träbil
Brio, Röd Volvo PV 444, (1946-49), length: 30 cm, ( Modellen Lanserades 1 år före den verkliga förebilden, som blivit försenad), wear, damages.
Brio, Röd Volvo PV 444, (1946-49), längd: 30 cm, ( Modellen Lanserades 1 år före den verkliga förebilden, som blivit försenad)
Condition: slitage, skador
1000
SEK 900
Monday Mars 23 2015
at 19:41:55
800 kr